Kontakt

Augustyn Romańczuk
Okno-Spec
ul.Przemysłowa 4 C
22-400 Zamość

tel.84 627 29 55
kom.+48 512 370 277 Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. otwarcia:poniedziałek-piątek: 8-17 sobota: 8-13

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.


Imie i nazwisko
Adres email
Temat wiadomości
Tresc wiadomosci
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez OKNO-SPEC Augustyn Romańczuk w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.
Przepisz drzwi zamość
Wyslij

 

bramy garażowe zamość

Could not load widget with the id 53.

 

bramy garażowe zamość


osłony okienne

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Okno-Spec Przemysłowa 4C, 22-400 Zamość

Zamów okna, drzwi, bramy garażowe, Zamość

Copyright © Okno Spec 2019 | Projekt i wykonanie  parapety zewnętrzne WGB Group

Augustyn Romańczuk
Okno-Spec
ul.Przemysłowa 4C
22-400 Zamość

Projekt i wykonanie klamki