O firmie

Dla naszej firmy największą satysfakcją jest uśmiech zadowolonego Klienta, dlatego sukcesywnie powiększamy swoją propozycję, by spełniać wszystkie Państwa oczekiwania. Firma nasza prawie od 20 lat świadczy usługi w zakresie sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór okien: PCV, drewnianych, aluminiowych, ale także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety, vertikale, moskitiery, żaluzje oraz klamki. W ciągu długich lat naszej działalności zbieraliśmy doświadczenie i wiedzę, biorąc udział w różnych szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych. Nie boimy się wyzwań, w naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych producentów.
W naszym Salonie spotkacie Państwo wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji.
Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary i profesjonalny montaż z dowozem towaru do Klienta oraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zapraszamy do naszego Salonu

Dla naszej firmy największą satysfakcją jest uśmiech zadowolonego Klienta, dlatego sukcesywnie powiększamy swoją propozycję, by spełniać wszystkie Państwa oczekiwania. Firma nasza prawie od 20 lat świadczy usługi w zakresie sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór okien: PCV, drewnianych, aluminiowych, ale także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety, vertikale, moskitiery, żaluzje oraz klamki. W ciągu długich lat naszej działalności zbieraliśmy doświadczenie i wiedzę, biorąc udział w różnych szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych. Nie boimy się wyzwań, w naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych producentów. W naszym Salonie spotkacie Państwo wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary i profesjonalny montaż z dowozem towaru do Klienta oraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 okna pcv

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Okno-Spec Przemysłowa 4C, 22-400 Zamość

Zamów okna, drzwi, bramy garażowe, Zamość

Copyright © Okno Spec 2019 | Projekt i wykonanie okna drewniane WGB Group

Augustyn Romańczuk
Okno-Spec
ul.Przemysłowa 4C
22-400 Zamość

Projekt i wykonanie drzwi zewnętrzne