Żaluzje

Żaluzje to tradycyjny i sprawdzony sposób osłonięcia okna, dzięki możliwości obracania listków pozwalają na dozowanie ilości światła, która dostaje się do pomieszczenia. Jednocześnie żaluzje umożliwiają całkowite zacienienie pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe.

drzwi zamość

Żaluzje aluminiowe – to najbardziej tradycyjne spośród całej rodziny żaluzji. W naszej ofercie posiadamy wiele kolorów, rozmiarów i rodzajów lameli, są estetyczne i funkcjonalne – bez problemy pozwalają regulować stopień zaciemnienia.

bramy garażowe zamość

Żaluzje drewniane – ze względu na zastosowanie do ich produkcji drewno egzotyczne – basswood lub abachi, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Smugi światła i cienia powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli dają niecodzienny, elegancki wystrój wnętrza.

parapety

Żaluzje bambusowe – są doskonałym pomysłem na piękne i naturalne osłony okienne. Naturalny materiał tworzy we wnętrzu przytulną atmosferę. Intrygująca kolorystyka stonowanych odcieni gwarantuje dobór produktu do stylistyki pomieszczenia.

zaluzje


osłony okienne

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Okno-Spec Przemysłowa 4C, 22-400 Zamość

Zamów okna, drzwi, bramy garażowe, Zamość

Copyright © Okno Spec 2019 | Projekt i wykonanie  parapety zewnętrzne WGB Group

Augustyn Romańczuk
Okno-Spec
ul.Przemysłowa 4C
22-400 Zamość

Projekt i wykonanie klamki